نتایج جستجو برای عبارت :

انتقاد تند وزیر کشور از مهران مدیری

انتقاد تند وزیر کشور از مهران مدیری+ فیلم

سلام
بله، سیل را شما نیاورده اید ولی استاندار بی خیال را شخص شما آورده اید و شخص شما با وجود اطلاع از پیش بینی های هواشناسی برای استان گلستان و احتمال وقوع سیل به ایشان مرخصی خارج از کشور دادید!شخص شما مسئول استاندار فارس هستید که نظارت درستی بر روی مسیرهای سیل در این ایام نداشته است!
چرا در زمانی که مدیریت سیلاب گلستان سردرگم و نامشخص است رئیس جمهور باید در تعطیلات باشد و تنها به چند تماس تلفنی بسند
حدودا یک ماه و نیم پیش بود که گوشیمو گم کردم، نمیدونم توی تاکسی انداختم یا قبلش بجای گذاشتن تو کیف انداختم کف خیابون :/
ازون موقع گوشی قدیمی همسر رو دست گرفته بودم.
هفته پیش که رفته بودیم سپیدان جاتون سبزززززز، گوشی نو همسر هم افتاد توی آب و تاچ ال سی دیش سوخت :(
این شد که ایشونم گوشی قدیمی منو دست گرفت و ...
از بعد از ظهر که اومده هی میگه:
+مهران کیه؟
-مهران؟ کدوم مهران؟
+مهران کیه؟
-مهران مدیری؟
+مهران کیه؟
_مهران غفوریان؟
+مهران کیه؟
_والا من تو ع
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در میان رفقا و فامیل ، بطور کلی در میان افرادی که با آنان ارتباط داشت،افرادی بودندکه ،ازخوردن مال حرام،نزول و بیت المال و حق کارگر و...ابایی نداشتند،بدون هیچ انتقاد واعتراضی روابط گرمی باانان داشت،
روزی شنیدم که از اوضاع کشور و...انتقاد می‌کند و از فساد موجود می‌نالد و....
به او گفتم
توکه سرسفره افرادی می‌نشینی که جز به شکم و زیر شکم خود فکر نمیکنند،و کوچکترین اعتراضی هم به آنها نمی
این دومین انتقاد رهبری به صدا و سیما بود (این بار در خصوص ترویج زبان و فرهنگ غرب)
از طرفی انتخاب رئیس صدا و سیما از اختیارات رهبری است
از طرفی رهبر بزرگوار تا زمانی که غیر علنی 10 بار انتقاد نکنند، علنی یک بار انتقاد نمی کنند.
نتیجه چه می شود؟

شواهد نشان می دهد که ریاست صدا و سیما هم به رهبری تحمیل شده است.
آی کسانی که رهبر را همه کاره ی کشور می دانید... ما خواهان افزایش سطح اختیارات رهبری هستیم. چون در کشور ما فقط جاهایی که زیر دست ایشان هستند - ب
بعضی از ما حرف زدن را خیلی دوست داریم و نق زدن هم چاشنی خوبی برای بامزه کردن آش شله قلمکاری است که به نام سخنرانی محفلی انجام می دهیم. نقد کردن و نق زدن قواعد خاصی دارد که حتما باید رعایت کنیم وگرنه نمی توانیم ذهن خودمان را پرورش دهیم در حالی که ذهن هم مانند اندام باید ورزیده شود وگرنه در برابر ناملایمات و ویروس های مختلف خیلی زود بیمار و بی خاصیت می شوداصول یک انتقاد صحیح:
1-انتقاد تهدید آمیز نباشد.
2-انتقاد با ملایمت و مهربانی و ادب همراه باشد
این دومین انتقاد رهبری به صدا و سیما بود (این بار در خصوص ترویج زبان و فرهنگ غرب)
از طرفی انتخاب رئیس صدا و سیما از اختیارات رهبری است
از طرفی رهبر بزرگوار تا زمانی که غیر علنی 10 بار انتقاد نکنند، علنی یک بار انتقاد نمی کنند.
نتیجه چه می شود؟

شواهد نشان می دهد که ریاست صدا و سیما هم به رهبری تحمیل شده است.
آی کسانی که رهبر را همه کاره ی کشور می دانید...
 فرمانده نیروی هوایی ارتش از آمادگی ارتش برای موج بازگشت زائران حسینی خبر داد. امیرسرتیپ عزیز نصیرزاده در حاشیه بازدید از موکب و بیمارستان صحرایی نیروی هوایی ارتش در مرز مهران با اشاره ارائه خدمات شبانه روزی به زائران در مرزهای کشور گفت: در مرز مهران روزانه ۴۵ هزار پرس غذا پخت و بین زائران توزیع می شود. وی در ادامه افزود: در بیمارستان صحرایی ۵۰ تختخوابی نیروی هوایی ارتش در مرز مهران تا ۷ هزار مراجعه نیز داشتیم.
امیر نصیرزاده همچنین با اشار
همسران! از هم انتقاد نکنید (۶)
یکی از خوانندگان دانشورمان، دربارهٔ پست «همسران! از هم انتقاد نکنید» گفته‌اند: چهار مرحله‌ای را که شما بیان کرده‌اید: (مجادله نکنید، عیب‌جویی نکنید، استدلال نکنید، انتقاد نکنید)، می‌توان از زاویه‌ای دیگر نیز نگریست؛ به‌گونهٔ معکوس:انتقاد نکنید، که انتقاد، عیب‌جویی می‌آورد. عیب‌جویی نکنید، که عیب‌جویی، استدلال می‌آورد. استدلال نکنید، که استدلال، مجادله می‌آورد و مجادله، زندگی خانوادگی را ویران می‌

چطور از همسر انتقاد کنیم که اشتباهش را بپذیرد؟برخی ها حد و مرزی برای انتقاد کردن از همسر در نظر نمی گیرند، گاهی وقتها حتی انتقاد آنها شکل توهین به خود می گیرد که طبیعتا این نوع انتقاد باعث نمی شود طرف مقابل اشتباهش را بپیذیرد.
روش نادرست انتقاد از همسر
برخی زوجین اعتقاد دارند چون زن و مرد به هم نزدیک هستند نیازی نیست لزوما آداب خاصی را در نظر بگیرند، بدون در نظر گرفتن احتمال
ادامه مطلب
دانلود آهنگ های شاد مهران آتش
دانلود آهنگ جدید و قدیمی مهران آتش
Download Happy Music Mehran Atash

در این پست از دانلود آهنگ شاد جدید برای شما دانلود آهنگ شاد شهیاد را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ مهران آتش / دانلود آهنگ های شاد مهران آتش | دانلود آهنگ جدید و قدیمی مهران آتش
دانلود آهنگ جدید علی سورنا مهران
هم اکنون شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { مهران } با صدای دلنشین هنرمند محبوب علی سورنا باشید.
دانلود آهنگ علی سورنا با بهترین کیفیت از رسانه ♪♪ نیکان موزیک ♪♪
Download New Song : Ali Sorena | Mehran With Text And The Best Quality In NikanMusic

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید علی سورنا مهران
هم اکنون شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { مهران } با صدای دلنشین هنرمند محبوب علی سورنا باشید.
دانلود آهنگ علی سورنا با بهترین کیفیت از رسانه ♪♪ نیکان موزیک ♪♪
Download New Song : Ali Sorena | Mehran With Text And The Best Quality In NikanMusic

ادامه مطلب
مهران مدیری:عاشق شدی؟
حسین وفایی:خب بله هر کسی عاشق میشه!
مهران مدیری:چی شد؟
حسین وفایی:رفت:)
مهران مدیری:چقد عجیبن!!رفت چیشد؟! چی گفتی آخه؟!
حسین وفایی:والا چیز خاصی نگفتم...
مهران مدیری:همون،شاید باید یه چیزی میگفتی که نگفتی  ....
چند تا نکته دارم براتون انتقادی  :
هر موقع دلتون خواست انتقاد کنید ولی نه از مدیرتون که جنبه انتقاد نداره چون اخراجتون میکنه :-)
حتما انتقاد کنید حتی اگه مدیرتون اخراجتون کنه :-(
الکی غر نزنید دقت کنید واقعا از اشکالات دقیق حرف بزنید و اگر طرف حرفش درست بود ازش قبول کنید و سعی نکنید خودتون رو اثبات کنید.:-0
جنبه انتقاد داشته باشید و مثل اون مدیر بی جنبه هر کی بهتون گفت آدم مزخرفی هستی به حرفاش گوش کنید شاید واقعاً آدم مزخرفی باشید.:-))
اگر آدم مزخر
دانلود آهنگ به سوی تو از مهران زاهدی
هم اکنون نفیس موزیک برای شما کاربران ترانه شب اولین آرامش با صدای مهران زاهدی با کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mehran Zahedi – “Avalin Shabe Aramesh” With Text And Direct Links In Nafismusic

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
هرچه می‌شنوی انتقاد از جناب دکتر روحانی هست و بس
یک سوال
براستی سد های غیر مهندسی شده
جاده ساختن در مسیر رودخانه و سیلاب
هم تقصیر آقای دکتر روحانی است
با انتقاد از دکتر روحانی
این همه اصراف و تبذیر در بودجه و خسارت های وارده بر مردم 
جبران نشده و از یاد کسی نمی‌رود 
اگر قدرت محاکمه مسئولان قبلی را ندارید...مظلومیت آقای دکتر روحانی است که جرات انتقاد و تهمت زدن را دارید....
اللهم عجل لو
خاطرات جنگ چون گنجینه میماند ، از آن
میشود سینه به سینه نقل در متن زمان
کربلای یک به تیر شصت و‌ پنج ،رزمندگان
کرده اند آزاد مهران را بخون پاکشان
انتخاب رمز جنگی چون ابوالفضل بوده است
آب های قمقمه خالی شد از شیراوژنان
تشنه لب با عشق عبّاسِ علمدارِ حسین (ع)
بسته پیمان تا ننوشند آب قبل از فتحشان
باورش سخت است،آنها تشنه لب جنگیده اند
خط شکست و فتحِ مهران یادگار کارشان.
(برگرفته از #خاطرات_رزمنده_دوران_دفاع_مقدس_حاج_اکبر_کلیچ 
#احمد_یزدانی
شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.

رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.
مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شیطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شیطون بودم و کارها
سریال شبکه نمایش خانگی هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری خواهد بود. به تازگی و بنابر اخبار جدید سینمای ایران، به گزارش هفت صبح، مشخص شده است که سریال «هیولا» درباره زن و شوهری است که زندگی سالمی پیش گرفته‌اند. این زوج اما به مردی برخورد خواهند کرد که باعث تغییر مسیر زندگی‌شان و ورود آن‌ها به کارهای خلاف می‌شود. پی‌رنگ کلی سریال جدید مهران مدیری براساس آنچه که خوانید خواهد بود و از دل آن موقعیت‌های خنده‌داری شکل خواهد گرفت. سریال ایرانی
سریال شبکه نمایش خانگی هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری خواهد بود. به تازگی و بنابر اخبار جدید سینمای ایران، به گزارش هفت صبح، مشخص شده است که سریال «هیولا» درباره زن و شوهری است که زندگی سالمی پیش گرفته‌اند. این زوج اما به مردی برخورد خواهند کرد که باعث تغییر مسیر زندگی‌شان و ورود آن‌ها به کارهای خلاف می‌شود. پی‌رنگ کلی سریال جدید مهران مدیری براساس آنچه که خوانید خواهد بود و از دل آن موقعیت‌های خنده‌داری شکل خواهد گرفت. سریال ایرانی
تایر کیلر چیست؟
تایر کیلر درواقع یک نوع راهبند امنیتی میباشند که جهت یک طرفه کردن مسیر رفت و آمد خودرو های سواری مورد استفاده قرار میگیرد . تایر کیلر یک نوع راهبند امنیتی ساخت شرکت حافظان حریم سپاهان میباشد .
این نوع راهبند ها معمولا در مرز بانی ها ، پایگاه ایست بازرسی ثابت ، پایگاه های نظامی و.... کاربرد دارد .
شکل ظاهری این سرعت گیر ها بصورت یک سرعت گیر بوده که داخل بدنه ی آن سر نیزه مخالف  جهت دارد  که این سر نیزه ها توسط فنر بالا پایین میشوند
دانلود آهنگ جدید مهران معصومی بنام حال خوش برای دانلود این موزیک زیبا به ادامه مطلب بروید
 ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی حال خوش از مهران‌معصومی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ 
ادامه مطلب
زمانی که ساخت سریال « هیولا » توسط مهران مدیری اعلام شد، ذهن اغلب طرفداران این فیلمساز به سراغ سریالهای قبلی او در شبکه نمایش خانگی رفت. سریالهایی که یا مانند « قهوه تلخ » به حال خود رها شده بودند یا به حدی سطح کیفی آنها ناامید کننده بود که بهتر می بود نام خوشِ مهران مدیری را از آنها حذف می شد. اما اینبار ماجرا کمی متفاوت بود چراکه اعلام شد پیمان قاسم خانی به عنوان سرپرست نویسندگان قرار است با این سریال همکاری نماید و این به معنی همکاری مشترک
دانلود آهنگ جدید علی سورنا به نام مهران
Download New Music Ali Sorena Called Mehran
دانلود آهنگ مهران از علی سورنا
اطلاعات بیشتر و نحوه حمایت و تاریخ انتشار در ادامه مطلب
موزیک جدید علی سورنا به نام مهران رو میتونید بصورت مستقیم از سایت سل صدا دانلود کنید. آهنگ جدید مهران از علی سورنا با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آهنگ مهران علی سورنا رو گوش بدین.

پیش خرید سه قطعه از علی سورنا
مِهران-نَفس-نَغمه
:لطفا قبل ا
همسران! از هم انتقاد نکنید
ده سال پیش، کتاب «نبرد بی‌برنده» را نوشتم. چکیده آن کتاب این است: «همسران! با هم مجادله نکنید.»پس از آن، در کتاب «فرهنگ خانواده» نوشتم: «همسران! از هم عیب‌جویی نکنید.»پس از آن، در درس‌ها و مشاوره‌ها گفتم: «همسران! برای هم استدلال نکنید.» اکنون می‌گویم: «همسران! از هم انتقاد هم‌ نکنید.»انتقاد، انتقاد می‌آورد، همان‌گونه که جدل، جدل می‌آورد. عیب‌جویی، عیب‌جویی می‌آورد. استدلال، استدلال می‌آورد. این‌ها همه، گل
همسران! از هم انتقاد نکنید
ده سال پیش، کتاب «نبرد بی‌برنده» را نوشتم. چکیده آن کتاب این است: «همسران! با هم مجادله نکنید.»پس از آن، در کتاب «فرهنگ خانواده» نوشتم: «همسران! از هم عیب‌جویی نکنید.»پس از آن، در درس‌ها و مشاوره‌ها گفتم: «همسران! برای هم استدلال نکنید.» اکنون می‌گویم: «همسران! از هم انتقاد هم‌ نکنید.»انتقاد، انتقاد می‌آورد، همان‌گونه که جدل، جدل می‌آورد. عیب‌جویی، عیب‌جویی می‌آورد. استدلال، استدلال می‌آورد. این‌ها همه، گل
شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.
رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.
مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شیطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شیطون بودم و کارهایی
فصل ششم سریال «پایتخت» با حذف کاراکتر بابا پنجعلی و بازگشت دوباره مهران احمدی به جمع بازیگران نیمه دوم سال کلید میخورد.
فصل ششم سریال «پایتخت» در حالی وارد فاز تولید می شود که قرار است ترکیب بازیگران آن دستخوش تغییراتی شود. طبق گفته الهام غفوری به برنامه سلام صبح بخیر در فصل جدید این سریال کاراکتر بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه از داستان حذف شده است.
براساس اعلام الهام غفوری در فصل جدید «پایتخت» شاهد بازگشت مهران احمدی به جمع بازیگران خوا
دانلود قسمت ششم از فصل نخست سریال هیولا محصول شبکه نمایش خانگی (بزودی)
(قسمت های 1 تا 5 اضافه شد)
مهران مدیری را خیلی ها بعنوان بهترین کارگردان ژانر طنز در ایران میدانند ، او بارها با سریال هایی نظیر: پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، در حاشیه و ... توانسته مخاطبان بیشماری را به آثار خود جذب کند ، مدیری اینبار کار جدید خود را تحت عنوان "هیولا" در شبکه نمایش خانگی عرضه میکند ، کاری طنز با ته مایه های اجتماعی که هر قسمت از آن حدود 1 ساعت شما را سرگرم م
دانلود قسمت پنجم از فصل نخست سریال هیولا محصول شبکه نمایش خانگی (بزودی)
(قسمت های 1 تا 4 اضافه شد)
مهران مدیری را خیلی ها بعنوان بهترین کارگردان ژانر طنز در ایران میدانند ، او بارها با سریال هایی نظیر: پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، در حاشیه و ... توانسته مخاطبان بیشماری را به آثار خود جذب کند ، مدیری اینبار کار جدید خود را تحت عنوان "هیولا" در شبکه نمایش خانگی عرضه میکند ، کاری طنز با ته مایه های اجتماعی که هر قسمت از آن حدود 1 ساعت شما را سرگرم
دانلود نقشه بخش های شهرستان مهران فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: shpتعداد صفحات: 1حجم فایل: 22 کیلوبایت قیمت: 4800 تومان
شیپ فایل بخش های شهرستان مهراناین فایل در محیط نرم افزار جی آی اس قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
برای اولین بار
چشم های کوچکش رابه قالی دوخت؛نگاهش رنگ شب داشت، با اینکه رنگ چشمانش روشن بود ولی انگار شب با تمام وحشتش درآنها خانه کرده بود.فقط پلک می زد وگاهی نگاهش رابه اطراف می انداخت.می دانست کار خطرناکی هست، ولی باید انجامش می داد.باید سختی این کار را تحمل می کرد .هربار تصمیم گرفته بود نتوانسته بود.ولی امروز هر طور بود باید عزمش راجزم می کرد.وقتی مادرش شروع به کار کرد.مهران خودش رابه خواب زد.مهین کنارش نشست ودستی به موهای بلوندش کشید- حی
همسران! از هم انتقاد نکنید (۳)

پس از نقد برادرانه جناب استاد پاکنهاد از مطلب «همسران! از هم انتقاد نکنید»، خانم طیبه نوحی، استاد دانشگاه، پاسخی داده‌اند که می‌خوانیم:
نقدپذیری یکی از عوامل مهم برای رشد و تکامل فرد محسوب می‌شود. در این امر، شکی نیست؛ چراکه همواره انتقاد باعث شناخت بیشتر شخص از خود و دیگری می‌شود. اما شاید براساس این سخن که «هر راست نشاید گفت» در برخی موارد، هدف انتقاد، که هدایت و خیرخواهی و صلاح است، محقق نمی‌شود. در خیلی
از میمون بن مهران رحمه الله پرسیده شد؛
چه زمانی یک بیمار می تواند نماز را به صورت نشسته ادا کند(و این عذر برایش موجه باشد)؟
گفت؛در صورتی که چنانچه دنیا به او پیشنهاد شود برای (رسیدن به) آن (هم) نایستد...
سُئل میمون بن مهران رحمه الله:
ما حدُّ المریضِ أن یُصلِّی جالسًا؟
فقال:"حدُّه : لو کانت دنیا تَعرض له لم یقم إلیها"٠
مصنّف ابن أبی شیبة٤٨١/٣
نوساز کلید نخورده
5 طبقه 3 واحدی
بهترین طبقه موجود 
پارکینگ ، انباری ، آسانسور
رو به آفتاب
بهترین لوکیشن غرب تهران
سازه برند منطقه
بهترین متریال ممکن
با 7 سال گارانتی نمای ساختمان

کارشناس امور ملکی شما:
نوید 09128297909 

همین امروز درخواست خود را از طریق شماره تلفن بالا مطرح نمایید با توجه به نوسان قیمت در بازار نیاز شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنیم
گروه فروش یاب گروه تخصصی منطقه 5 تهران

گاهی با خود فکر میکنم در کجای این کره خاکی زندگی میکنم ؟پشیمان میشوم از دانستن،فهمیدن،شناختن،مطالعه کردن و آگاه شدن از دنیای بزرگ زندگانی!!!جامعه ایی که ظاهرش زیبا اما درونش ترس است. ترس از کوچکترین انتقاد که مبادا لکه ننگ خائنی را بر رخسارت نمایان کنندو نقابی ناحق را بر چهرت بپوشانند. کاش کمی تحمل انتقاد داشتیم آنهم برای اصلاح و نه تخریب . اما در جامعه من چنان لذت صندلی های قرمز و سبز و نرم و راحت به دل مدعیان مالک این سرزمین نشسته که حتی با
برای اولین بار
چشم های کوچکش رابه قالی دوخت؛نگاهش رنگ شب داشت، با اینکه رنگ چشمانش روشن بود ولی انگار شب با تمام وحشتش درآنها خانه کرده بود.فقط پلک می زد وگاهی نگاهش رابه اطراف می انداخت.می دانست کار خطرناکی هست، ولی باید انجامش می داد.باید سختی این کار را تحمل می کرد .هربار تصمیم گرفته بود نتوانسته بود.ولی امروز هر طور بود باید عزمش راجزم می کرد.وقتی مادرش شروع به کار کرد.مهران خودش رابه خواب زد.مهین کنارش نشست ودستی به موهای بلوندش کشید- حی
دانلود قسمت 6 سریال هیولا,دانلود قسمت ششم سریال هیولا,دانلود رایگان قسمت 6 سریال هیولا,
دانلود سریال هیولا قسمت ششم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 6 سریال هیولا با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت ششم 6 سریال هیولا
گروه فیلم : کمدی
سال تولید : 1398
کارگردان : مهران مدیری
بازیگران: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، سیما تیرانداز ، شیلا خداد ، محمد بحرانی ، نیما شعبان نژاد
خلاصه داستان : « هیولا » سریال جدید مهر
امروز وقتی داستانمو خوندم...جمع رفت تو یه سکوت مطلق ..
استاد گفت... ایراد ...پیشنهاد..انتقاد!
بازهم سکوت مطلق !
و من نگاه میکردم به همکلاسیام...که دورتا دور میز نشسته بودن...!
تا اخر یکی از آقایون شروع کرد صحبت ...
وقتی راجع به گیرایی و گرفتن توصیفا حرف میزد داشتم پرواز میکردم...بعدش یکی از خانوما انتقاد کرد...از یک نواختی ...
بعد یه آقا ...انتقاد کرد از جزئی پردازی ...
و بعد یه دختر ...گفت قصه وجود نداشت...
دوباره استاد پرسید بقیه؟ایراد پیشنهاد انتقاد...
هیچ ک
پاورپوینت قدرت انتقاد سازنده

دانلود پاورپوینت با موضوع قدرت انتقاد سازنده، در قالب pptx و در 42 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، بخش اول: بیست توصیه در انتقاد سازنده، توصیه اول: استقبال از انتقاد، توصیه دوم: به طور استراتژیک انتقاد کنید، توصیه سوم: بهبود گرا باشید، توصیه چهارم: حفظ خود باوری، توصیه پنجم: کلمات صحیح انتخاب کنید، توصیه ششم: انتقادات خود را نقد کنید، توصیه هفتم: مخاطب خود را در فرآیند انتقاد شرکت دهید
مشخصات فایل

تعداد صفح
دانلود برنامه اعجوبه ها با لینک مستقیم
دانلود رایگان مسابقه اعجوبه ها با اجرای مهران غفوریان
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام برنامه : اعجوبه ها
گروه برنامه: مسابقه
محصول کشور : ایران
پخش : شبکه 3 سیما شنبه ها و یکشنبه ها ساعت 22:30
سال تولید : 1398
مجری : مهران غفوریان
درباره برنامه
«اعجوبه‌ها» یک برنامه استعدادیابی است که با اجرای مهران غفوریان پخش می‌شود و کودکان در آن شرکت می‌کنند که البت
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
درباره برنامه
«اعجوبه‌ها» یک برنامه استعدادیابی است که با اجرای مهران غفوریان پخش می‌شود و کودکان در آن شرکت می‌کنند که البت
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
درباره برنامه
1-یه دونه پست دارم خیلی وقت پیش آماده کردمش ... اما اینجا هنوز اونقدر شلوغ نشده که بخوام انتشارش بدم... شلوغش کنین دیگه ... اع
2- شامپو چرا دوباره گرون شده؟ شامپو 9 تومنی رو میخریدم 15 تومن امروز شده بود  19 تومن :(
3-  من : حساب من چقدر شد؟ اون: 85 تومن  من: ایول چقدر خوب شد یه بار من اومدم اینجا زیر 100 پیاده شدم :))
اون : ببخشید 112500 ... اون دو قلم نخورده بود 
من: گفتم یه چیزی مشکوک :| 
4- اونروز
اون: من رفیق مهرانم .... اگه باید پارتی بیارم بگو :)
من: نه این چه حرفیه ...
موضوع: کمدی – اجتماعی
با هنرنمایی: امین حیایی، لیلا اوتادی، سیروس گرجستانی، مهران رجبی، مهران غفوریان، شهرام قائدی، امیر نوری، علی مسعودی، پوراند، محمدرسول حق‌دوست، علی مسعودی، روزبه معینی، سیاوش گرجستانی، امیرذوالفقاری، نسرین بابایی
مدت زمان: 78 دقیقه
خلاصه داستان: خرج عروسی بیشتر است یا عزا، بهتر است عزا رو تو عروسی و عروسی رو تو عزا گرفت که خرجش کمتر شود…
کیفیت : 720p ، فرمت : mkv ، حجم فیلم : 837 مگابایت
دانلود
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
درباره برنامه
تکمله‌ای بر «همسران! از هم انتقاد نکنید»

نوشته‌ای از برادر اخلاق‌مدارمان، مشاور ارجمند، جناب استاد پاکنهاد:با‌ سلام و ارادت خدمت استاد مظاهری عزیزطاعاتتان قبول حضرت حق. ان‌شاءالله.ممنونم از مطالبی که در کانال قرار می‌دهید.در آخرین مطلبی که درج فرمودید، با عنوان «همسران! از هم انتقاد نکنید»، نکاتی به ذهن بنده رسید که عرض می‌کنم:۱. درست است که مجادله، در دین ما‌ نهی شده است؛ چراکه ریشه در کفر دارد (من دعائم الکفر) و عیب‌جویی هم هکذا؛ چر
قابل توجه مخاطب وبم که پیام میذارن و انتقاد میکنن چون عقیدشون اینِ که نباید همش تعریف کرد:)و زحمت میکشن در حفظ تعادل بنده.زیباترین جمله ای که میتونستم بشنوم تو عمرم این بود؛همکار گرام اومده داره حرف میزنه باهام یهو میگه:خانم پورابراهیم،من مقابل شما که حرف میزنم مراقبم هرچیزی نگم،از مردا مردترین،آدم روش نمیشه هرچیزی بگه...طفلی کلماتشو قورت میدادمخاطب گرام منتظر انتقاد شما هستم:))
این بحثا را ول کنید امروز روز شهادت رسوله سی ام هم بهشت زهرا مراسم ها پست درباره اش میذارم

﷽ قسمتی از کتاب #دلتنگ_نباش به مناسبت شهادت شهید رسول خلیلی : بیست‌و‌هفتم آبان‌ماه روح‌الله مانند روزهای دیگر به دانشکده رفته بود. از صبح کارهایش را بر طبق روال همیشه انجام داد و ظهر همراه مهران به سالن غذاخوری رفتند. وقتی وارد سالن شدند، گرم صحبت بودند که عکسی روی دیوار نظر روح‌‌الله را به خود جلب کرد. وسط حرفش پرید و گفت: «مهران یه لحظه صبر کن!» ـ
   مهرانِ خاله علاوه بر لباس کُردی، دشداشه و چفیه هم دارد. لباس ها را پوشید و عینک آفتابی را هم به چشم زد و با پسرِ همسایه ی خانه ی ییلاقی مان که فامیل هم هست رفت خانه شان که پدر و مادرش را بگذارند سرکار. آنجا هم گفتند ایشان از شیخ های کشورهای حاشیه ی خلیج است و خیلی وضع مالی اش خوب است و خفن است و فارسی اش هم چنگی به دل نمی زند. آنجا خیلی اتفاق خاصی نیافتاد جز اینکه که تا خانم خانه که سن و سال دار هم بود شکش می برد و سوال های جدی میپرسید، مهران یهو
ما از بعضی کارهای مسئولین انتقاد میکنیم، بی بی سی هم انتقاد میکند.
ما انتقاد میکنیم که برسیم به اسلام، بی بی سی انتقاد می کند که برسیم
به انگلیس!
فرق انتقاد ما با نق و نقدهای رسانه های بیگانه و ضدانقلاب در این است
که ما معتقدیم هر جا اگر نقص و تعللی وجود دارد به خاطر فاصله گرفتن از ارزشها و
عمل نکردن به دستورات اسلام است.
فرق انتقادی که دلسوزان نظام مطرح میکنند با آنچه که ذیل عنوان
انتقاد؛ اما با رویکرد سیاه نمایی توسط عناصر خودباخته مطرح میشو
دانلود سریال هیولا قسمت دوازدهم ۱۲, تماشای آنلاین سریال کمدی هیولا Hayoola 12 به کارگردانی مهران مدیری, قسمت دوازدهم سریال هیولا, دانلود قسمت 12
دانلود سریال هیولا قسمت دوازدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 12 سریال هیولا با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت دوازدهم 12 سریال هیولا
بازیگران: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، سیما تیرانداز ، شیلا خداد ، محمد ب
همسران! از هم انتقاد نکنید (۵)تعهد متقابل

نوشته‌ای از دکتر رضا اسکندری:در نوشتهٔ استاد مظاهری، مبنی‌بر اینکه همسران! باهم مجادله نکنید، از هم انتقاد نکنید، از هم عیب‌جویی نکنید و برای هم استدلال نکنید، جان سخن این است که آنچه در زندگی کارساز است، عشق است و گذشت. همسران، هرقدر بیشتر به‌هم عشق بورزند و باهم صمیمی‌تر باشند، می‌توانند در بهبود روابط و اصلاح یکدیگر موفق‌تر عمل کنند. استاد مظاهری، در کتاب «آداب عشق‌ورزی» گفته‌اند: سه ضلع م
نقدمجله Skeptical Inquirer از عدم اعتبار و اثبات این ادعاها انتقاد کرد. [42] منتقدان ادعا کردند که شواهد ارائه شده معمولاً حکایت کننده است و به دلیل ماهیت خود انتخاب گزارش های مثبت و نیز ماهیت ذهنی هر نتیجه ، این گزارشات مستعد پذیرش تعصب در تأیید و تعصب انتخاب هستند. [43] به عنوان مثال ، علی الوسی ، فیزیکدان ، آن را بی حد و حصر انتقاد کرده و احتمال اینکه افکار می توانند بر هر چیزی در خارج از سر تأثیر بگذارد ، سؤال کرده اند. [1]
ادامه مطلب
نه واقعا دمتون گرم اینکه خیلیاتون بهم نظر میدید از انتقاد ساده تا در مورد قالبا خیلی باعث خوشحالیه ی کار کوچیک واس کاربرا واس مردمت دلنشینه انتقاد ها و درخواستایی ک دارید همش ب جاس و قطعا همشون رو به دید منت میزارم برای رفع ی سری مشکلات از جمله قالب ب زمان نیاز داره ک کم کم همشون درست میشه ی مورد دیگه هم توی نظرات دوستان گفته بودن برای بلاگفا و دیگر سرویس ها هم ترجمه کنم ک این مورد هم قطعا بهش فکر میکنم
خیلی دمتون گرمه و خیلی خوشحالم ک تونستم ی
دانلود رایگان فصل چهارم دورهمی سری جدید با کیفیت عالی 576p HDTV
فصل چهارم دورهمی ۹۸ به کارگردانی و اجرای مهران مدیری
قسمت 44 اضافه شد
کارگردان و مجری: مهران مدیری | ژانر: تاک شو | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: از فروردین 98
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان: 80 دقیقه | کیفیت ویدئو: 576p HDTV
فرمت: MKV | حجم: متفاوت با هر کیفیت | پخش از شبکه نسیم
ادامه مطلب
دانلود سریال هیولا قسمت دوازدهم ۱۲, تماشای آنلاین سریال کمدی هیولا Hayoola 12 به کارگردانی مهران مدیری, قسمت دوازدهم سریال هیولا, دانلود قسمت 12
دانلود سریال هیولا قسمت دوازدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 12 سریال هیولا با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت دوازدهم 12 سریال هیولا
بازیگران: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، سیما تیرانداز ، شیلا خداد ، محمد ب
    فکر کنید پارسال عید مهران، پسرِ خاله شهین زنگ زده به بابا بزرگ و خودش را جای کَل ظفر، یکی از اهالی روستا جا زده و گفته چه نشسته اید که خانه ی ییلاقیتان را دزد زده. بابابزرگ هم عصبانی زنگ زده به اعضای شورای روستا و داد و بیداد و بد و بیراه که این چه وضع روستاست درست کرده اید و فلان و بیسار...اینقدر شدید که بنده های خدا همان موقع یکی را می فرستند درب خانه و می بینند که اصلا خانه در چه وضعی است و خسارت چقدر است، که می بینند درب خانا کما فی سابق قفل
هیچ‌جا در بیوگرافی یا عادت‌های روزانه‌اش این را ننوشته، اما من خبر دارم که مهران مدیری هر روز صبح، قبل از اینکه برود نان تازه بگیرد برای صبحانه، لپ‌تاپش را باز می‌کند و نرخ روزِ نان بربری و سنگک را به دقت چک می‌کند.
چند شب پیش که دورهمی تمام شد، مدیری در آخرین پلاتویش ایستاد رو به دوربین و گفت: «من -مهران مدیری- در تمام سال‌های فعالیتم٬ طرف مردم ایستاده‌ام و سعی کرده‌ام صدای مردم باشم»!
به نظر من خنده‌دارترین قسمت دورهمی در تمام این مدت
نقد و انتقاد بخشی از زندگی ما هستند. اساسا بدون نقد کردن روز ما شب نمی شود. اگر کمی به جزئیات زندگی روزمره خود نگاه کنید می بینید که حتی اگر از انسان های اطرافتان انتقاد نکرده باشید و آن ها را زیر ذره بین ریزبینی خود قرار نداده باشید بالاخره اشیایی در اطراف وجود دارند که شما به نحوی احساسات و دیدگاهتان را نسبت بدان اعلام کرده اید. راحت تر بگوییم؛ انتقاد شاخ و دم ندارد! هر لحظه ما با بررسی اطرافمان حتی بدون این که آموزش انتقاد کردن را دیده باشیم

دخترک دوید سمت مادرش و گفت: مامان، ببین پسر عمو اذیت میکنه.مادرش همین که چشمش به دست نامحرم افتاد که شانه دخترش را می کشد با نارحتی گفت: خجالت نمی کشی آقا مهران دخترم دیگه به سن تکلیف رسیده.
مهران بیچاره که توقع شنیدن سن تکلیف رو نداشت گفت: من از کجا میدونستم که ریحانه به این سن رسیده؛ در ضمن این چه جور تکلیفیه که بلوز و شلوار پوشیده و سرش هم تقریبا برهنه است؟ریحانه گفت: دیدی مامان، گفتم چادر بپوشم هی میگی نه نمی تونی جمع کنی اگه میذاشت
انسانهای صادق به صداقت حرف هیچکس شک نمی کنند و حرفِ همه را باور دارند،
انسانهای دروغگو تقریبا حرف هیچکس را باور ندارند و معتقدند که همه دروغ می گویند.
انسانهای امیدوار همواره در حال امیدوار کردن دیگرانند، انسانهاینا امید همیشه آیه یاس می خوانند.
انسانهای حسود همیشه فکر می کنند که همه به آنها حسادت می کنند.
انسانهای حیله گر معتقدند که همه مشغول توطئه هستند،
انسانهای شریف همه را شرافتمند می دانند.انسانهای بزرگواربیشترین کلامشان، تشکر
با مردان بهانه گیر چه کنیم؟
آیا نامزد یا همسر ایرادگیری دارید که مدام از شما انتقاد می‌کند و شما را به خاطر کارهایتان مورد سرزنش قرار می‌دهد؟
 بعضی از همسران هستند که ایرادگیر و سرزنشگر هستند و به کوچک ترین چیزی شروع به انتقاد کردن می‌کنند.
 این افراد نه تنها باعث کم شدن اعتماد به نفس همسرشان می شوند بلکه از موفقیت های وی، جلوگیری می کنند.
آیا نامزد یا همسر ایرادگیری دارید که مدام از شما انتقاد می‌کند و شما را به خاطر کارهایتان مورد سرزنش
آیا می دانستید که برای رشد هماهنگ هر رابطه ای باید نسبت انتقاد و تعریف را رعایت کرد؟
دانشمندان تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و نسبت ایده آل خوب و بد را به دست آورده اند.
☘نسبت_لوسادا
نسبت لوسادا نسبت مثبت و منفی در روابط بین مردم است. جان گاتمن اولین روانشناسی بود که به تاثیر این نسبت ها اشاره کرد. او به مدت ۴۰ سال زندگی بیش از ۳۰۰۰ زوج را تحلیل کرد و با در نظر گرفتن نسبت مثبت ها و منفی ها می توانست تا ۹۰ درصد احتمال طلاق را پیش بینی کند.
در نتیجه انتقاد اصلی به دولت هند در این است که باید از اغتشاش مهاجمین و ضربه‌زدن آنان به مسلمانان جلوگیری می‌کرد، اما این کار را انجام نداد. این بحث بسیار جدی است، و مسلمانان نیز نسبت به دولت آقای مودی انتقاد جدی دارند، چراکه به مسئولیتشان در حفاظت از جان مردم هند عمل نمی‌کنند و حاضر نیستنند با گروه‌های افراطی برخورد کرده و از کشتار و تخریب اموال مسلمانان توسط آن‌ها جلوگیری کنند.
ادامه مطلب
سلام به دوستان
الحمدلله امسال هم قسمت شد چند روزی همراه زایرین اربعین ابا عبدالله الحسین همراه باشیم . تا همراه سفر به کشور عراق و نتیجتا شهر کربلا به همراه زیارت حضرات معصومین (ع) و پیاده روی همراه با زایرین آقا ابا عبدالله الحسین خاطراتی شیرین و گاها تلخ و درس آموز داشته باشم . برای اینکه دل خوانندگان مطلب را همراه این سفر معنوی کنم چندین سطر کلمات مینویسم برای خوانندگان ، که البته این کلمات از بیان حال و احوال این شور حسینی کاملا قاصر است.
دانلود قسمت 6 سریال هیولا,دانلود قسمت ششم سریال هیولا,دانلود رایگان قسمت 6 سریال هیولا,
دانلود سریال هیولا قسمت ششم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 6 سریال هیولا با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت ششم 6 سریال هیولا
بازیگران: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، سیما تیرانداز ، شیلا خداد ، محمد بحرانی ، نیما شعبان نژاد
خلاصه داستان : « هیولا » سریال جدید مهران مدیری ویژه شبکه نما
تا حالا نشده بود این جوری به وبلاگ های دیگه انتقاد کنم
بعضی از وبلاگهای برتر انگار از دماغ فیل افتادند.
خودشون رو چی فرض کردند؟
جوری با بقیه ی بلاگرها برخورد می‌کنند که انگار فقط خودشون همه چیزی می دونند و دیگران نادونند
غرور ، خودخواهی، عدم انتقاد پذیری و... از ویژگی های بعضی از  وبلاگها‌ی به اصطلاح برتر هست.
مگر چه کسی به جز بلاگرها به این وبلاگها اعتبار داده، پس این همه تکبر برای چیه؟
اگه ملاک برتری شده سه چهارتا دنبال کننده و چندتا کامنت
این پاورپوینت به شکل زیبا و محصر به فرد در40 اسلاید به شکل زیبا طراحی و اسلاید بندی شده است دراین پاورپوینت مطالبی از قبل از عملیات(وضیعت جغرافیایی)،سابقه نظامی عمومی منطقه مهران،ارزش و اهمیت نظامی منطقه عمومی مهران،استراتژی دفاع متحرک ارتش حزب بعث عراق،مراحل عملیات(شب و روز اول عملیات) و سایر مطالب مفید و ارزنده در مود عملیات کربلای 1 دراین پاورپوینت درج شده اسنت که امیبد واریم رضایت شمتا عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنی
قسمت دوازدهم سریال دلرستا بعداز صحبت‌های اتابک و تعهدی که به وی بخشید تا یک ماه در آلبوم به عمل هایش ادامه دهد , به آلبوم بر میشود و نابینا سوی امیدی برای آرش گشوده می‌گردد . آرش و پدرش از رجوع رستا ذوق زده می‌باشند و بر این باورند که رستا به زودی برای برگشتن به ارتباط اش با آرش هم قابل انعطاف می شود . ولی آن ها از حضور دوباره‌ی مهران در معاش رستا بی خبرند . رستا و مهران یک‌سری وقت یکبار با نیز قرار می گذارند و او‌لین
مهران مدیری در ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد.

مهران مدیریت علاوه بر اینکه در حیطه کارگردانی و بازیگری بسیار خوش درخشیده در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت میکند و از صدای زیبا و دلنشینی نیز برخوردار است .
او همچنین تیتراژ برخی از سریال های خود مانند شب های برره و قهوه تلخ را نیز خودش خوانده است .

پسر مهران م
مهران مدیری در ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد.

مهران مدیریت علاوه بر اینکه در حیطه کارگردانی و بازیگری بسیار خوش درخشیده در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت میکند و از صدای زیبا و دلنشینی نیز برخوردار است .
او همچنین تیتراژ برخی از سریال های خود مانند شب های برره و قهوه تلخ را نیز خودش خوانده است .

پسر مهران م
نام فیلم: ما همه با هم هستیم  ژانر: خانوادگی، کمدی  کارگردان: کمال تبریزی 
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: مهران مدیری، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، حسن معجونی، سروش صحت، سام نوری، محمدرضا گلزار، علی شادمان، هانیه توسلی، ویشکا آسایش، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، بهنوش بختیاری، رضا ناجی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی و…
خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد
به نام خدای خوب و مهربان!سلام بر رفیقای بیانی :)یه مدتی میخوام پست بزارم خیلی فکر میکنم که شاید این زیاده روی باشه، شاید دور از سنم باشه،شاید فکر کنید آدم دروغ‌گوییم و...نمیدونم‌ بعضی موقعا زیاده از حد منفی‌بین میشم...شایدم بگید:عجب آدم بی دغدغه ایه!چه حرفایی میزنه!شاید هم...تا اینجا،این مدتی که تا به حال نوشتم،کسی ازم انتقاد نکرده.ازتون میخوام ازم انتقاد کنید،هر حرفی که تا حالا میخواستید بگید و نتونستید اینجا به صورت ناشناس یا اگه هم دوست د
دوستان عزیز سلام ، با چالش اردیبهشت ماه در خدمت همه شما هستم. اگر دنبال کننده وبلاگ و مطالبم باشید تا کنون متوجه شده اید که من تاکید زیادی بر موضوع ارجاع انتقاد مصرف کنندگان به تولیدکنندگان و حتی فروشندگان دارم . نظر شما چیست ؟
سوال چالش : بنظر شما بهترین راه برای انتقال نظرات و انتقادات از یک محصول به تولیدکننده چیست ؟ اگر نسبت به انتقاد واکنش و یا عکس العمل در طی پیشرفت مشاهده نشود چه باید کرد ؟
از مرز مهران تا نجف کرایه صد تومن خواهد بود (مهران تا نجف303کیلومتر)از مرز مهران تا کربلا کرایه هشتاد تومناز مرز شلمچه تا نجف کرایه صد و سی تومن(شلمچه تا نجف 470 کیلومتر )هنوز کسی از مرز چذابه و خسروی پیدا نکردم در که بپرسم  موکب هرمزگان مخصوص خواهران و موکب سیدالشهدا مخصوص برادران در صحن الزهرا(س) حرم امام علی(ع) قرار داره اما ازدحام جمعیت و سر و صدا و گرمای هوا قابل تحمل نیست.....مبیت (خونه ساکنین عراق ) واقعا برای استراحت مناسبند ، فوق العاده تمی
دانلود فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم
کارگردان: کمال تبریزیتهیه کننده: رضا میر کریمینویسنده: پدارم پورامیری سال ساخت: ۱۳۹۷محصول کشور: ایرانمدت زمان: ۹۵ دقیقهژانر فیلم: کمدی
بازیگران: مهران مدیری ، لیلا حاتمی ، محمدرضا گلزار، مهران غفوریان، پژمان جمشیدی ، سیروس گرجستانی و …
خلاصه داستان: فیلم ما همه با هم هستیم ، ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند و …
راهنما

بالاخره پس از مدتها انتظار، نخستین قسمت از سریال « هیولا » به کارگردانی مهران مدیری منتشر شد.
« هیولا » جدیدترین سریال مهران مدیری می باشد که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده و قرار است در 15 قسمت به بازار عرضه شود.
مهران مدیری در این سریال با برادران قاسم خانی همکاری کرده. نویسندگانی که در بهترین کارهای مدیری یعنی « شب های برره » و « مرد هزار چهره » نیز با او همراه بوده اند. گفته می شد که آنها به دلیل اختلافاتی، همکاری با یکدیگر را کنار گذاشته ان
حمل بار به کشور عراق
کشور عراق در همسایگی غرب ایران واقع شده و حدود 1485 کیلومتر خط مرزی میان ایران و عراق وجود دارد .ایران بین همسایگانش طولانی ترین مرز را با عراق دارد .
پایانه های مرزی میان ایران و عراق
. مهران
. شلمچه
. چذابه
. تمرچین
. باشماق
. خسروی
. پرویزخان
تبادلات تجاری
کشور عراق یکی از مهم ترین شرکای تجاری کشور ایران محسوب میشود.
عراق از لحاظ حجمی و همچنین ارزش کالا  سومین کشور پس از چین و اماران است که از ایران واردات کالا دارد

حمل بار
تا حالا نشده بود این جوری به وبلاگ های دیگه انتقاد کنم
بعضی از وبلاگهای برتر انگار از دماغ فیل افتادند.
خودشون رو چی فرض کردند؟
جوری با بقیه ی بلاگرها برخورد می‌کنند که انگار فقط خودشون همه چیزی می دونند و دیگران نادونند
غرور ، خودخواهی، عدم انتقاد پذیری و... از ویژگی های بعضی از  وبلاگها‌ی به اصطلاح برتر هست.
مگر چه کسی به جز بلاگرها به این وبلاگها اعتبار داده، پس این همه تکبر برای چیه؟
اگه ملاک برتری شده سه چهارتا دنبال کننده و چندتا کامنت
به منظور تربیت و پرورش انسان های سالم و توانمند و بناگذاری جامعه‌ای پیشرفته و سرآمد، در آموزش‌، برای کودکان ١٥-٩ سال کشور ، محورها و موارد زیر در نظر گرفته می‌شوند:
١- مهارت درست لباس پوشیدن٢- مهارت درست راه رفتن٣- مهارت خوب حرف زدن٤- مهارت حرف خوب زدن٥- مهارت منظم بودن٦- مهارت شعر خواندن٧- مهارت نقاشی کردن٨- مهارت نوشتن٩- مهارت ترانه و دکلمه خواندن١٠- مهارت بهداشت ١١- مهارت کار تیمی١٢- مهارت انتقاد کردن درست١٣- مهارت جرات ورزی و تمرین شجاعت

بالاخره پس از مدتها انتظار، نخستین قسمت از سریال « هیولا » به کارگردانی مهران مدیری منتشر شد.
« هیولا » جدیدترین سریال مهران مدیری می باشد که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده و قرار است در 15 قسمت به بازار عرضه شود.
مهران مدیری در این سریال با برادران قاسم خانی همکاری کرده. نویسندگانی که در بهترین کارهای مدیری یعنی « شب های برره » و « مرد هزار چهره » نیز با او همراه بوده اند. گفته می شد که آنها به دلیل اختلافاتی، همکاری با یکدیگر را کنار گذاشته ان

-         مطمئنی نمیخوای مثل بقیه چشم‌بند ببندی؟
-         آره، حرفشم نزن
-         باشه، هرطور راحتی
جوخه‌ی آتش به‌خط، آماده برای آتش ... گوش به فرمان من ... آتش
افسرِ جوان بالای سرِ جنازه‌ی نیمه‌جانِ افتاده کنارِ دیوار، ایستاد، هنوز به‌زحمت نفس می‌کشید، کُلت کمری‌أش را درآورد، به چشمانِ بازش خیره شد، نوکِ لوله‌ی کُلت را به سمتِ پیشانی‌اَش نشانه گرفت، صدای تیرهای خلاص یکی پس از دیگری به گوش می‌رسید، لحظه‌ای مکث کرد، به چشمانِ بی‌ر
به نام خدای خوب و مهربان!

سلام بر رفیقای بیانی :)یه مدتی میخوام پست بزارم خیلی فکر میکنم که شاید این زیاده روی باشه، شاید دور از سنم باشه،شاید فکر کنید آدم دروغ‌گوییم و...نمیدونم‌ بعضی موقعا زیاده از حد منفی‌بین میشم...شایدم بگید:عجب آدم بی دغدغه ایه!چه حرفایی میزنه!شاید هم...تا اینجا،این مدتی که تا به حال نوشتم،کسی ازم انتقاد نکرده.ازتون میخوام ازم انتقاد کنید،هر حرفی که تا حالا میخواستید بگید و نتونستید اینجا به صورت ناشناس یا اگه هم دوست
خرید آپارتمان مهران، شریعتی
مساحت: 92 متر

تعداد اتاق: 3

وضعیت بنا: نوساز

طبقه: 4
پارکینگ  دارد انباری  دارد آسانسور  دارد وام  ندارد
توضیحات
شریعتی روبروی پارک کوروشبسیار خوش ساختیک کوچه شلوغ و کوچه پشتی بن بست و خلوتقیمت مناسبسند نیامدهفروشنده واقعیدو اتاق خواب + یک اتاق مطالعه و کار
املاک دلتا
​​​​​​
ژانر: کمدی
زبان: فارسی
سال انتشار: 1394
رزولوشن تصویر: 720P1080P
کیفیت فیلم: 
زمان: 50
فرمت: mkv
حجم: متفاوت با هر کیفیت
محصول: ایران
ستارگان: مهران مدیری سیامک انصاری سیدجواد رضویان مهران غفوریان
کارگردان: مهران مدیری

ادامه مطلب
همسران! از هم انتقاد نکنید (۴)
پاسخ استاد پاکنهاد به نقد خانم نوحیبا سلام و ارادت خدمت استاد مظاهری عزیز که انتقاد حقیر را در کانال «از زبان مشاور» درج کردند و عملاً به ما درس انتقادپذیری دادند.و با تشکر از نقد خواهر فاضله، سرکار خانم طیبه نوحی.اینجانب با تأیید روح احساسی و حساس خانم‌ها و اینکه در بسیاری از موارد، بیان انتقاد، بجا و صحیح اتفاق نمی‌افتد‌ و باز با تأیید این نکته که هر مطلبی را هم نباید به زبان آورد (نه‌تنها برای همسر و جنس زن،

حسن روحیه انتقاد داشت و با جرات نسبت به خود و عملکرد قرار گاه خودش منتقد بود. او می گفت دانستن نقاط ضعف ما را از آفت های بعدی حفظ می کند.... او افراد را به طور مستقیم مورد بحث قرار نمی داد بلکه جمع می بست؛ می گفت ما در این عملیات خوب شناسایی نکردیم. عالمانه و حساب شده نقد می کرد. به کسی نمی گفت نتوانستی مسئله را حل کنی، می گفت مسئله مشکل است، باید وقت بیشتری بگذاریم تا حلش کنیم.

ملاقات در فکه (زندگی نامه شهید حسن باقری)، ص 219

فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت ، استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم

شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد

استاد به او گفت :
آ
دانلود تمام قسمت های سریال هیولا
دانلود قسمت نوزدهم سریال هیولا
نام اثر: سریال هیولا
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: کمدی
کارگردان : مهران مدیری
نویسنده : پیمان قاسم خانی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1397
درباره سریال هیولا :
« هیولا » جدیدترین ساخته مهران مدیری، به نوی
این واژه به نظرم خیلی مفهوم نیست و باید بیشتر توضیح داده بشه. بنده به خیلی از این دوستان که خودشون رو فعال فضای مجازی می دونند و خیلیاشونم برای هم خوب نوشابه باز می کنند واقعاً انتقاد دارم؛ مخصوصاً به طلبه های بزرگوار که چندتاشون واقعاً شُهره هستند در فضای مجازی.
انتقاد اصلیم هم اینه که برخی از این دوستان کلی وقت می ذارن برای شبکه های اجتماعی به نوعی که بنده ی حقیر وقتی زمانی که این دوستان صرف این موضوعات می کنند و محتواهایی که نشر می دهند رو
دانلود قسمت هفتم ۷ سریال هیولا Hayoola با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD
قسمت هفتم ۷ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفتم: ۲۷ خرداد ۹۸
تعداد قسمت ها: ۱۵ اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
نویسنده: پیمان قاسم‌خانی | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: مصطفی احمدی
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم ب
دانلود فیلم ما همه با هم هستیم
دانلود فیلم ما همه با هم هستیم با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ما همه با هم هستیم با کیفیت عالی 1080p
در حال اکران در سینماهای کشور
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1397
کارگردان : کمال تبریزی
بازیگران :محمدرضا گلزار, مهران مدیری, مهناز افشار, لیلا حاتمی, ویشکا آسایش, جواد عزتی, هانیه توسلی, پژمان جمشیدی, مانی حقیقی, سروش صحت, حسن معجونی, مهران غفوریان, نادر فلاح, سیروس گرجستانی, علی شادمان, رضا ناجی, سیاوش چراغ
فیلم جدید و ایرانی منتشر شده در سال 98 با نام رحمان 1400 با بازی بهترین بازیگران طنز ایران که در گیشه با استقبال زیاد از طرف مخاطبان قرار گرفت...این شما و این دانلود فیلم رحمان 1400 بصورت کاملا قانونی و اسلامی برای اولین بار در وب فارسی. از بازیگران این فیلم می توان به نفرات زیر اشاره کرد: مهران مدیری،محمدرضا گلزار،سعید آقاخانی،یکتا ناصر،بهرام افشاری،غلامرضا نیکخواه،ساره بیات این فیلم در بین بسیاری از مردم با حواشی مواجه شد. 

دانلود فیلم رحمان
قسمت جدید اضافه شد

هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری، به نویسندگی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی است که بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، مهران مدیری،شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زی‌نوری ومحسن قاضی مرادی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
ادامه مطلب
انتقاد از روحانیت قطعا جایز، بلکه واجب است. روحانیت، سازمانی است که در عمر هزارساله خود، شریف ترین انسان‌ها و رهبران اجتماعی را به خود دیده است، اما با این حال، خالی از اشکال و انتقاد نیست. امامان انقلاب نیز از منتقدان این سازمان هستند. حضرت امام(ره) در منشور روحانیت رویکرد انتقادی و سازنده به روحانیت دارند. پس انتقاد بر دیگران عیب نیست. اما انتقاد سازنده و دلسوزانه، نه هر نوع نقدی با هر روشی. انتقاد آداب خود را دارد. انتقاد غیر از تخریب و ضر
خلاصه فیلم :
داستان
فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با
مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان
بمانند.

بازیگران :
محمدرضا
گلزار , مهران مدیری , لیلا حاتمی , ویشکا آسایش , جواد عزتی , هانیه
توسلی , پژمان جمشیدی , مانی حقیقی , سروش صحت , حسن معجونی , مهران
غفوریان , نادر فلاح , سیروس گرجستانی , علی شادمان , رضا ناجی , سیاوش
چراغی پور , سام نوری , فرزین محدث , بهادر مالکی , یداله شادمانی ,
خلاصه فیلم :
داستان
فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با
مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان
بمانند.

بازیگران :
محمدرضا
گلزار , مهران مدیری , لیلا حاتمی , ویشکا آسایش , جواد عزتی , هانیه
توسلی , پژمان جمشیدی , مانی حقیقی , سروش صحت , حسن معجونی , مهران
غفوریان , نادر فلاح , سیروس گرجستانی , علی شادمان , رضا ناجی , سیاوش
چراغی پور , سام نوری , فرزین محدث , بهادر مالکی , یداله شادمانی ,
نام فیلم: ما همه با هم هستیم  ژانر: خانوادگی، کمدی  کارگردان: کمال تبریزی 
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: مهران مدیری، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، حسن معجونی، سروش صحت، سام نوری، محمدرضا گلزار، علی شادمان، هانیه توسلی، ویشکا آسایش، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، بهنوش بختیاری، رضا ناجی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی و…
خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد
دانلود قسمت نهم سریال هیولا با کیفیت Full HD,
دانلود قسمت 9 سریال هیولا | دانلود قسمت نهم سریال هیولا,Hayoola E09,
دانلود قسمت نهم 9 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت نهم ۹ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت نهم: 10 تیر 1398
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
نویسنده: پیمان قاسم‌خانی | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: مصطفی احمدی
خلاصه داستان:
با مرور افتخار
سلام و درود به خوانندگان عزیز وبلاگ 
گهگاهی مقایسه های ناجوری درمورد ایران عزیز و کشور ها یا حکومت های دیگه از بعضی از دوستان میشنوم که در جوابشون بنده هم گاهی نکاتی  رو ذکر میکنم.اکنون تصمیم گرفتم بعضی خبرها و فیلمهایی که میبینم رو  جهت استفاده دوستان و خوانندگان عزیز رو وبلاگ بزارم امیدوارم مفید واقع بشه.
ضرب وشتم یهودیان در اسرائیل +فیلم
"شائول بن کیش" فعال یهودی منتقد رژیم صهیونیستی، با انتشار فیلمی از حمله نیروهای اسرائیل به یک کنیسه
مسائل روز کشور و جامعه را هر روز می‌بینم، اما مجبورم برخی اوقات آبکی بنویسم و وانمود کنم: همه چیز خوب و گل‌وبلبل است!
قوانین وبلاگ‌نویسی هیچ وقت روشن و شفاف نیست که بدانیم خطوط قرمز انتقاد و مطالبه‌گری تا کجا هست که اگر چیزی نوشتیم، مصداق برچسب خوردن‌های ناجور! و خدای نخواسته چوب در آستین کردنمان نشود!
سلام دوستان
یه سوالی داشتم در رابطه با روابط تو اجتماع، دیدین بعضی ها خیلی با نفوذ هستند و همه بهشون احترام میذارن؟، و به نوعی ازشون حساب می برن، ولی این احترام ناشی از ترس نیست بلکه ناشی از ارزشی هست که به اون شخص میذارن.
مثلا بعضی اساتید خیلی کاریزما دارن و همه دوست شون دارن، جدا از قدرت فن بیان یا سواد استاد انگار یه نیروی نامرِئی هم هست یا برخی از مدیران حتی تو محیط کار شاید شخص شغل و سمت خاصی نداره، شاید یه سرایدار باشه، ولی همه یه پرده ها
دانلود سریال ایرانی هیولا hayola
سریال طنز هیولا مهران مدیری
نام ها: دانلود سریال طنز هیولا خرید قانونی سریال طنز هیولا
محصول: 1398 ایرانی از شبکه نمایش خانگی
زمان پخش دوشنبه ها

معرفی سریال جدید هیولا

در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با سریال هیولا ساخته مهران مدیری بیشتر آشنا سازیم.در ادامه این مطلب به معرفی بازیگران این سریال خواهیم پرداخت.

خلاصه داستان هیولا:
فرهاد اصلانی نقش هوشنگ معلم شیمی را برعهده دارد . فردی که قرار است با توجه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

arameshdentall